Lifepac: Math 1 - 10-unit Set

Lifepac: Math 1 - 10-unit Set

Curriculum Bundle
Price: $102.00

See series description for full review.

Regarding Used Sets:

We guarantee that the used Lifepac sets we sell will be in good (though not perfect) condition; the teacher's guides may have notes or underlining in them, but the Lifepacs will be completely clean of answers. As a result, we sometimes replace partially consumed workbooks with new ones. Our used price assumes up to three replacements, but if there have been none, the price will be lower. Our pricing is as follows:

  • $5.00 per used Lifepac, and
  • $11.50 per new Lifepac

This Set includes:

Did you find this review helpful?
Series Description
Recommended for...